top of page

Zie je het even niet zitten? Sta op en maak een wandeling..........

za 02 jan

|

La Place, laren

Heb je last van stress? Ben je aan het piekeren? Zullen we samen in beweging komen? Wandelen met een coach in een kleine groep

Zie je het even niet zitten? Sta op en maak een wandeling..........
Zie je het even niet zitten? Sta op en maak een wandeling..........

Tijd en locatie

02 jan 2021, 10:00 – 11:15

La Place, laren, Westerheide 2, 1251 ET Laren, Nederland

Over het evenement

Start het nieuwe jaar met een mooie wandeling samen met een coach. 

Steeds vaker merk ik hoe goed wandelen voor je is, niet alleen verlaag je je stres niveau met 20% na 30 minuten wandelen, het is een prachtige actieve manier om tot rust te komen in je hoofd en tot nieuwe inzichten te komen.

Meer bewegen en ontspannen in belangrijk en wellicht heb je dat ook als een voornemen voor 2021.

Zit je vast, heb je last van stress en lijkt het je fijn om in beweging te komen? Geef je dan op voor deze wandeling.

In groepen van max 4 maken we deze zaterdagochtend een mindfull wandeling  in de natuur. Tijdens deze wandeling krijg je een vraag of een opdracht mee waarover je tijdens de wandeling kan nadenken.

De wandeling is bedoelt om jou letterlijk in beweging te krijgen, in je lijf en in je hoofd, Daarnaast is…

Deel dit evenement

Evenementgegevens: Events

Saskia Josephy I SAS Coaching I Disketteweg 1  Ruimte 2.03, Amersfoort I email: saskia@sas-coaching.nl 

SAS COACHING  is aangesloten bij:  NOBCO  & NOLOC beroepsvereniging

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Spotify
bottom of page